Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-06-20
Accounting Team Leader
Nr ref. 194694/9559
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Podatki, Księgowość, Analiza, Obsługa klienta
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowego wiodącego koncernu medialnego, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Accounting Team Leader.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • obsługa ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie deklaracji oraz prowadzenie pełnej dokumentacji podatkowej (VAT, CIT),
  • przygotowywanie okresowych oraz rocznych sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi (GUS, NBP),
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby grupy kapitałowej,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowym,
  • udział w optymalizacji procesów księgowych w organizacji,
  • bezpośrednia współpraca z doradcami podatkowymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem księgowym,
  • bardzo dobra znajomość systemów klasy ERP,
  • bardzo dobra znajomość narzędzia MS Excel,
  • samodzielność oraz umiejętność inicjowania zmian w organizacji.
Oferta obejmuje:
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych,
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma benefitowa, podwyżki inflacyjne, inne benefity pozapłacowe),
  • praca w trybie hybrydowym,
  • biuro zlokalizowane w centrum Warszawy.