Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-07-04
Export Development Manager EMEA
Nr ref. 194696/9565
Polska
Analiza, Obsługa klienta, Project Management, Sprzedaż, Inżynieria
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, polskiego producenta taśm aluminiowych, poszukujemy osoby z obszarów (Kraków, Katowice, Ełk, Warszawa, Toruń), na stanowisko Export Development Managera EMEA.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:
  • sprzedaż taśm oraz blach aluminiowych do dystrybutorów na rynkach EMEA,
  • pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych,
  • zwiększenie wolumenu sprzedaży na podległym obszarze,
  • stworzenie od postaw dystrybucji produktów oraz penetracja nowych obszarów sprzedaży,
  • bieżąca analiza oraz nadzorowanie działań konkurencji.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży taśm oraz blach aluminiowych - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • bardzo dobre umiejętności, negocjacyjne i komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość dołączenia do stabilnej, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski