PwC
Data aktualizacji: 2023-06-30
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Konsulting, Analiza, Obsługa klienta
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W związku z rozwojem jednego z naszych działów podatkowych obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant w Zespole Podatków Pośrednich (Compliance)

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja rozliczeń VAT;

  • praca na dużej ilości danych;

  • weryfikacja i przygotowywanie zestawień danych oraz JPK;

  • bezpośrednia praca z klientami z Polski i zagranicy;

  • analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych i regulacyjnych określonych transakcji;

  • formułowaniu rekomendacji podatkowych dla klientów

  • nadzór merytoryczny nad projektami oraz dbanie o ekonomikę projektu;

  • nadzorowanie pracy oraz rozwijanie mniej doświadczonych członków zespołu;

  • udział w przeglądach podatkowych;

  • bieżący kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na ich pytania,

Oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym/dziale podatkowym, w szczególności w zakresie VAT compliance;

  • znajomość polskich przepisów podatkowych, zwłaszcza w zakresie VAT;

  • umiejętność identyfikowania problemów i aktywnego poszukiwania rozwiązań;

  • umiejętność poprawnego, logicznego formułowania porad i pism w języku polskim i angielskim;

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

  • wykształcenie wyższe;

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji z klientami oraz współpracownikami;

  • dobra znajomość MS Excel

Nasza oferta:

  • Szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej, różnorodne ubezpieczenia (np. na podróże zagraniczne), coaching, konsultacje psychologiczne, grupy sportowe,

  • dostęp do kafeterii - w środku m.in. bony (np. Zalando, Ikea, Allegro, Frisco), zniżki na urządzenia IT (np. Apple, Lenovo, Orange) i na zakup samochodu, Multisport, Możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. personal concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila, financial & legal assistance) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. bony, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,

  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia,

  • Praca z najlepszymi ekspertami z branży,

  • Elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, sabbatical leave, dodatkowy dzień wolny w miesiącu urodzin,

  • Bardzo dobra atmosfera pracy,

  • wolontariat - możliwość wykorzystania 3 godzin w miesiącu,

  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do pracy w PwC w zamian za bonus finansowy.

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: pl_karieraeksperta@pwc.com

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy pl_karieraeksperta@pwc.com nie służy do przesyłania aplikacji.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.