Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-02-28
Wrocław, dolnośląskie
Analiza, Obsługa klienta, Project Management, Sprzedaż, Inżynieria, Logistyka
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, producenta opakowań, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Key Account Managera, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad dużymi klientami w Europie Zachodniej.

Export Key Account Manager (packaging)

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. 195381/10233

Opis stanowiska:
  • zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami na terenie Europy Zachodniej,
  • opieka nad klientem na każdym etapie jego obsługi — nadzór nad procesem przygotowania wyceny, opracowania produktu, procesu produkcji oraz logistyki,
  • rozwijanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków umów i monitorowanie realizacji kontraktów,
  • analiza rynku, trendów branżowych oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia pełnej satysfakcji klienta.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym lub tożsamym stanowisku,
  • dobre umiejętności komunikacyjne, analityczne i negocjacyjne,
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji produktowych,
  • znajomość języka angielskiego – min. B2,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat B.
Oferta obejmuje:
  • wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski