Stryker
Data aktualizacji: 2024-04-25
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta, Sprzedaż, Inżynieria
angielski
Praca zdalna
Data aktualizacji: 2024-04-25 Aplikuj
(Młodszy) Mobilny Inżynier Serwisu - sprzęt medyczny

Warszawa

Jako Mobilny Inżynier Serwisu w firmie Stryker masz możliwość pracy z jednymi z najbardziej zaawansowanych produktów medycznych w branży. Ta praca daje możliwość współpracy i budowania relacji z kluczowymi klientami (pielęgniarkami, chirurgami, klinicystami itp.), aby znaleźć rozwiązania, które poprawią jakość życia pacjentów. Jako jedna z najlepszych firm w branży technologii medycznych, oferujemy wysokiej jakości produkty i dbamy o rozwój naszych pracowników.

Kluczowe obowiązki:

  • Wspieranie potrzeb technicznych klientów Stryker
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz napraw, aktualizacji oprogramowania i sprzętu zgodnie ze standardami i procedurami firmy Stryker
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami, aby zapewnić szybkość reakcji i doskonałą obsługę klienta
  • Współpracowanie  z działami sprzedaży, obsługi klienta, RAQA i wsparcia technicznego w celu zapewnienia sprawnego świadczenia usług, zadowolenia klientów i dalszego rozwoju umów serwisowych (zwanych ProCare).

Kluczowe wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie (mechaniczne, biomedyczne, elektroniczne lub podobne)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w naprawie urządzeń mechanicznych i/lub elektronicznych, tj. smartfonów, komputerów itp.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność wyjaśniania szczegółowych instrukcji rozwiązywania problemów i procedur
  • Ważne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie (do 70%)
  • Gotowość do sporadycznego podnoszenia ciężkich produktów

Dowiedz się więcej o produktach:

  • Defibrylatory i defibrylatory AED https://www.strykeremergencycare.com/products/devices/
  • System kompresji klatki piersiowej https://www.strykeremergencycare.com/products/devices/lucas-3/
  • Transport pacjentów w nagłych wypadkach https://www.stryker.com/us/en/portfolios/medical-surgical-equipment/emergency-patient-transport.html
  • Opieka medyczna w nagłych wypadkach https://www.stryker.com/gb/en/portfolios/medical-surgical-equipment/stretchers.html