Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2024-04-11
Katowice, Kraków, śląskie, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski, niemiecki
Praca hybrydowa

Księgowa / Księgowy - język niemiecki (R2R)

Pracujemy w modelu hybrydowym! Proces rekrutacji na to stanowisko oraz szkolenia wprowadzające prowadzone są online.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa w zakresie transformacji i zarządzania biznesem poprzez wykorzystanie mocy technologii. Celem Grupy jest dążenie do odpowiedzialnej społecznie, zintegrowanej i zrównoważonej przyszłości, w której potencjał ludzki jest wspierany nowymi technologiami.

Jesteśmy odpowiedzialną, wielokulturową organizacją z silnym 55-letniemu dziedzictwem i szeroką wiedzą branżową. Cieszymy się zaufaniem swoich klientów i jesteśmy zdolni kompleksowo zaspokoić ich potrzeby biznesowe: od strategii i projektowania rozwiązań po działania operacyjne. Nasze działania są napędzane przez dynamicznie rozwijający się i innowacyjny świat technologii chmury, danych, sztucznej inteligencji, łączności, oprogramowania, inżynierii cyfrowej i platform.

Nasze wymagania:

  • Znajomość zasad księgowości i pierwszego doświadczenia w obszarze finansów,
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego (B1/B2 lub wyżej),
  • Praktyczna znajomość programu MS Excel,
  • Umiejętności analityczne i interpersonalne.

Mile widziane:

  • Znajomość programu SAP.

Twoje przyszłe zadania:

  • Rejestrowanie operacji finansowych,
  • Przyporządkowywanie transakcji do odpowiednich kategorii i kont księgowych,
  • Księgowanie transakcji,
  • Zamykanie okresu rozliczeniowego,
  • Dokonywanie rozliczeń międzyokresowych i dostosowań księgowych,
  • Tworzenie raportów finansowych.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Wiele benefitów:

  • Dostęp do infolinii Capgemini z możliwością rozmowy z terapeutą
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Bonusy za polecenie swoich znajomych do pracy w Capgemini
  • Dostęp do aplikacji Inspiro z bogatą bazą audiobooków
  • Dostęp do platformy benefitowej NAIS (ponad 40 dostępnych opcji: NetflixSpotifyMultisport, bilety do kina itp.)

Rozwój osobisty i zawodowy:

  • Ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT
  • Platforma z bezpłatnym dostępem do PluralsightTED Talks, materiałów i szkoleń Coursera
  • Bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nimi
  • Przejrzysta polityka zarządzania efektami pracy

Naszą legendarną atmosferę:

Cenimy pracę zespołową i dobre relacje. Pracujemy razem, pijemy razem kawę i tworzymy przyjaźnie zarówno w pracy, jak i poza nią.

  • Brak oficjalnego dress code'u
  • Rozmaite społeczności: OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community i wiele innych
  • Dzień wolny na rzecz wolontariatu
  • Możliwość realizacji inicjatyw zmieniających świat dzięki naszemu Programowi Grantowemu
  • Wyróżnienie "Top Employer Poland 2024" i "Top Employer Europe 2024" - dowód na nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowego środowiska pracy oraz troskę o rozwój naszych pracowników

Kim jesteśmy?

Bycie jednym z nas oznacza ciągły rozwój pośród wspaniałych ludzi. To zespół, z którym chce się spędzać czas w pracy i po niej. Szkolenia i inicjatywy sprawiają, że codzienne zadania są ciekawsze, przyjemniejsze i wyjątkowe.

Jedną z jednostek biznesowych Capgemini Polska, do której możesz dołączyć, jest Business Services. Tworzą ją zespoły złożone z niezwykłych osób, które dostarczają rozwiązania naszym międzynarodowym klientom w takich obszarach jak HR, Finanse i Księgowość, Łańcuch Dostaw czy Transformacja Biznesowa. W Business Services mówimy w ponad 30 językach! Pracując z nami, możesz wykorzystać swoje umiejętności językowe, sprawdzić się w wielu dziedzinach i nauczyć się unikalnych, przydatnych umiejętności.

It's time to #Get the Future You Want!

Twoje życie jest w Twoich rękach, a Ty masz możliwość je ulepszyć, rozwinąć się i po prostu — dołączyć do nas :)

Chcesz nas lepiej poznać? Zobacz krótkie wideo:  What happens when the most important artwork does not arrive on time?

Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz Instagram — @capgeminipl lub odwiedź nasz profil na Facebooku — Capgemini Polska. Znajdziesz nas też znaleźć na TikToku!  — @capgeminipl.