Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2024-04-15
Katowice, Kraków, śląskie, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski, francuski
Praca hybrydowa
REKRUTACJA ZDALNA
Specjalista ds. Finansowo-księgowych z językiem francuskim

Pracujemy w modelu hybrydowym! Proces rekrutacji na to stanowisko oraz szkolenia wprowadzające prowadzone są online.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa w zakresie transformacji i zarządzania biznesem poprzez wykorzystanie mocy technologii. Celem Grupy jest dążenie do odpowiedzialnej społecznie, zintegrowanej i zrównoważonej przyszłości, w której potencjał ludzki jest wspierany nowymi technologiami.

Jesteśmy odpowiedzialną, wielokulturową organizacją z silnym 55-letniemu dziedzictwem i szeroką wiedzą branżową. Cieszymy się zaufaniem swoich klientów i jesteśmy zdolni kompleksowo zaspokoić ich potrzeby biznesowe: od strategii i projektowania rozwiązań po działania operacyjne. Nasze działania są napędzane przez dynamicznie rozwijający się i innowacyjny świat technologii chmury, danych, sztucznej inteligencji, łączności, oprogramowania, inżynierii cyfrowej i platform.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (B2/C1) i angielskiego (B2)
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obszarze finansowo/księgowym
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły
  • Wysoki poziom umiejętności obsługi klientów
  • Status studenta lub wykształcenie wyższe

Twoje przyszłe zadania:

  • Zapewnienie wysokiej jakości oraz proaktywnej obsługi klienta w ramach uzgodnionej umowy SLA
  • Wsparcie dla menedżerów w raportowaniu wyników
  • Dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami w zespole
  • Przetwarzanie danych finansowych poprzez sporządzanie raportów i analiz
  • Praca z systemem SAP i fakturowanie

Jaka może być Twoja ścieżka rozwoju?

Swoją karierę rozpoczniesz od planu wdrożeniowego, aby nauczyć się podstaw. Kiedy zdobędziesz wystarczające doświadczenie, możesz awansować lub zmienić swoją rolę wewnętrznie, wybierając spośród różnych stanowisk pracy w obszarach takich jak łańcuch dostaw, HR, finanse, zarządzanie projektami, obsługa klienta, IT i wiele innych.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Wiele benefitów:

  • Dostęp do infolinii Capgemini z możliwością rozmowy z terapeutą
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Bonusy za polecenie swoich znajomych do pracy w Capgemini
  • Dostęp do aplikacji Inspiro z bogatą bazą audiobooków
  • Dostęp do platformy benefitowej NAIS (ponad 40 dostępnych opcji: NetflixSpotifyMultisport, bilety do kina itp.)

Rozwój osobisty i zawodowy:

  • Ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT
  • Platforma z bezpłatnym dostępem do PluralsightTED Talks, materiałów i szkoleń Coursera
  • Bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nimi
  • Przejrzysta polityka zarządzania efektami pracy

Naszą legendarną atmosferę:

Cenimy pracę zespołową i dobre relacje. Pracujemy razem, pijemy razem kawę i tworzymy przyjaźnie zarówno w pracy, jak i poza nią.

  • Brak oficjalnego dress code'u
  • Rozmaite społeczności: OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community i wiele innych
  • Dzień wolny na rzecz wolontariatu
  • Możliwość realizacji inicjatyw zmieniających świat dzięki naszemu Programowi Grantowemu

Kim jesteśmy?

Bycie jednym z nas oznacza ciągły rozwój pośród wspaniałych ludzi. To zespół, z którym chce się spędzać czas w pracy i po niej. Szkolenia i inicjatywy sprawiają, że codzienne zadania są ciekawsze, przyjemniejsze i wyjątkowe.

Jedną z jednostek biznesowych Capgemini Polska, do której możesz dołączyć, jest Business Services. Tworzą ją zespoły złożone z niezwykłych osób, które dostarczają rozwiązania naszym międzynarodowym klientom w takich obszarach jak HR, Finanse i Księgowość, Łańcuch Dostaw czy Transformacja Biznesowa. W Business Services mówimy w ponad 30 językach! Pracując z nami, możesz wykorzystać swoje umiejętności językowe, sprawdzić się w wielu dziedzinach i nauczyć się unikalnych, przydatnych umiejętności.

It's time to #Get the Future You Want!

Twoje życie jest w Twoich rękach, a Ty masz możliwość je ulepszyć, rozwinąć się i po prostu — dołączyć do nas :)

Chcesz nas lepiej poznać? Zobacz krótkie wideo:  What happens when the most important artwork does not arrive on time?

Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz Instagram — @capgeminipl lub odwiedź nasz profil na Facebooku — Capgemini Polska. Znajdziesz nas też znaleźć na TikToku!  — @capgeminipl.