Zadbano SA
Data aktualizacji: 2024-03-19
Kontroler Finansowy
Nr ref. 25/2024
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
Praca stacjonarna
Zadbano SA

Zadbano. Ta nazwa wiele dla nas znaczy. Manifestuje sposób w jaki pracujemy od lat. Jest obietnicą niezmiennej jakości naszych usług. Wszystkiego co sprawia, że potrafimy najlepiej dbać o komfort i wygodę klientów. Do wspierania naszych partnerów biznesowych w rozwoju oraz tworzenia satysfakcjonującego miejsca pracy dla naszego zespołu.

Jesteśmy prywatną grupą spółek z branży logistycznej, obsługującą ok. 600 klientów, w tym wielu liderów w swoich branżach. Zarządzamy ponad dwudziestoma centrami logistycznymi w całej Polsce. Realizujemy około miliona zleceń rocznie. Działamy na 9 rynkach europejskich i rozwijamy kolejne.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Warszawa

Zakres zadań

  • Pełna odpowiedzialność za raportowanie zarządcze dla zarządu grupy, interesariuszy na różnych szczeblach struktury organizacyjnej, banków
  • Optymalizacja, uspójnienie i automatyzacja istniejącego raportowania zarządczego
  • Cykliczne raportowanie wykonania budżetu i KPI
  • Dostarczanie analiz i rekomendacji strategicznych ad hoc (w tym np. ocena finansowa projektów proponowanych do realizacji, wsparcie w wycenie usług dla nowych klientów korporacyjnych)
  • Koordynacja procesu corocznego budżetowania
  • Rola właściciela biznesowego narzędzi raportowych
  • Współpraca przy automatyzacji procesów rozliczeniowych (billing klientów, rozliczenia z podwykonawcami)

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub ekonomii (mile widziane kwalifikacje CIMA lub pokrewne)
  • Min. 10 lat doświadczenia zawodowego w finansach, w tym min. 5 lat na stanowisku samodzielnego kontrolera finansowego
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu i automatyzacji procesów raportowych
  • Biegła znajomość MS Excel i/lub Google Spreadsheets
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL (dla Postgresa i MS SQL Servera) w zakresie tworzenia zapytań o charakterze analitycznym, modyfikowania danych w bazie danych oraz pisania funkcji i procedur
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i dociekliwość
  • Silna orientacja na poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań oraz realizację celów

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość narzędzi i technik do predykcji, analizy szeregów czasowych i symulacji (np. finansowych)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością wyboru formy współpracy (umowa o pracę / B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Pakiet dodatków, w tym dofinansowanie karty sportowej i pakietu medycznego, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Solidne umocowanie w strukturze organizacyjnej (raportowanie bezpośrednio do dyrektora zarządzającego grupy)
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju grupy
  • Mentoring w kierunku rozwoju managerskiego (szansa na awans w perspektywie kilku lat)
  • Nieformalna kultura organizacyjna
  • Praca w zgranym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski