Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Asystentka Biura
Nr ref. 86/3/2024/UM/140
Warszawa, mazowieckie
Obsługa klienta, Administracja
angielski
Praca stacjonarna

www.goldmanrecruitment.pl

Do biura Goldman Recruitment w Warszawie szukamy osoby, która będzie koordynować i realizować działania związane z prowadzeniem i utrzymaniem sprawnie funkcjonującego biura.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • obsługa recepcyjna spotkań z kontrahentami oraz organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych firmy,
  • koordynowanie i realizacja wszystkich zadań związanych z prowadzeniem i utrzymaniem sprawnie funkcjonującego biura,
  • współpraca z firmami kurierskimi i pozostałymi dostawcami zewnętrznymi,
  • koordynowanie obiegu dokumentów,
  • zarządzanie budżetem administracyjnym,
  • zarządzanie umowami z klientami i dostawcami,
  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • składanie zamówień na artykuły biurowe i dbanie o sale konferencyjne,
  • dbanie o czystość i porządek w biurze.
Obowiązki:
  • status studenta — warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysokie zdolności organizacyjne,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów,
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego MS Office,
  • miła aparycja oraz wysoki poziom kultury osobistej,
  • energia i pozytywne nastawienie.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w branży rekrutacyjnej,
  • benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, lekcje języka angielskiego),
  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wiele integracji firmowych.