Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Inżynier Projektu
Nr ref. 88/3/2024/DM/155
Lębork, pomorskie
Project Management, Inżynieria
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Opole Lubelskie, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży food poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Projektu. Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w projekty uruchomienia oraz modernizacji linii produkcyjnych w środowisku międzynarodowym.

Miejsce pracy: Lębork

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z realizacją projektów inwestycyjnych lub modernizacyjnych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w nadzorowaniu projektów inwestycyjnych związanych z parkiem maszynowym oraz infrastrukturą budowlaną,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobre umiejętności interpersonalne,
  • doświadczenie w organizowaniu przestrzeni linii produkcyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
Obowiązki:
  • wsparcie w zakresie inwestycji realizowanych na terenie zakładu produkcyjnego (maszyny, infrastruktura techniczna, budynki),
  • przygotowywanie i przedstawianie procesu inwestycyjnego oraz kontrolowanie budżetu prowadzonych projektów,
  • analiza ofert dostawców zewnętrznych, dobór podwykonawców,
  • współtworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznych dot. inwestycji,
  • analizowanie potrzeb fabryki, tworzenie założeń projektowych i ich wdrażanie,
  • optymalizacja kosztów inwestycyjnych i modernizacyjnych,
  • znajdowanie rozwiązań optymalizujących wykorzystanie maszyn i mediów w zakładzie,
  • współpraca z zespołem projektowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub kontrakt B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy ciekawych, pełnych wyzwań projektach,
  • bezpośredni udział w realizacji projektów inwestycyjnych i usprawnieniowych związanych z rozwojem fabryki,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • ciągły rozwój - szkolenia i warsztaty.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski