Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Buyer / Senior Buyer
Nr ref. 44/3/2024/DM/132
Wieluń, łódzkie
Zakupy
angielski
Praca hybrydowa

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, znanej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Buyer/Senior Buyer.

Miejsce pracy: Wieluń

Wymagania
  • doświadczenia w strategicznym zaopatrzeniu w środowisku produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży automotive),
  • znajomość systemów ERP w zakresie gospodarki zakupowej (mile widziane doświadczenie w systemie SAP),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego, w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • nastawienie na optymalizację działań i poszukiwanie rozwiązań prowadzących do obniżenia kosztów zakupów,
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych obowiązków i inicjatywa w działaniu.
Obowiązki
  • strategiczne pozyskiwanie przypisanej kategorii towarów,
  • budowanie i kształtowaniem strategii zakupowych dla podległych grup asortymentowych,
  • analiza rynku pod kątem poszukiwania potencjalnych dostawców dla wybranych kategorii i ich wdrażanie do bazy dostawców, zarządzanie bazą dostaw,
  • zbieranie i analizowanie danych dostawców pod kątem przygotowania rekomendacji dotyczących wyboru dostawców,
  • współpraca z dostawcami w celu opracowania planów i wskaźników ciągłego doskonalenia, monitorowania wydajności,
  • wdrażanie działań prowadzących do optymalizacji procesu zakupowego,
  • zarządzanie relacjami z dostawcami i budowanie efektownych partnerstw w łańcuchu dostaw.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • możliwość wdrażania własnych, nowoczesnych rozwiązań w konkretnych obszarach biznesowych,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski