Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Specjalista ds. Marketingu
Nr ref. 42/3/2024/AZ/56
Kielce, świętokrzyskie
Analiza, Marketing
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, producenta zegarków sportowych i smartwatch’y, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Miejsce pracy: Kielce

Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu różnymi obszarami w dziale marketingu firmy handlowej lub produkcyjno-handlowej,
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, ekonomia, zarządzanie),
  • znajomość języka angielskiego (min. B2) w mowie oraz piśmie,
  • praktyczne doświadczenie w zakresie samodzielnej realizacji projektów marketingowych online (Performance marketing, SEO, SEM, Google Analytics, Facebook Ads, Social Media),
  • doświadczenie w obszarze e-commerce,
  • wysokie kompetencje analityczne,
  • samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej,
  • wysokie umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, proaktywność.
Obowiązki:
  • współtworzenie strategii marketingowej w kanale B2B i B2C (e-commerce),
  • współtworzenie działań i kampanii marketingowych 360 stopni m.in. w social media i Google, wsparte e-mail marketingiem
  • analizy rynku i konkurencji,
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi,
  • planowanie, organizacja i kontrola akcji promocyjnych oraz reklamowych,
  • opracowywanie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych planów marketingowych z uwzględnieniem założonego budżetu,
  • bieżąca weryfikacja i raportowanie.
Oferujemy:
  • praca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • opieka medyczna,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Dowolny
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski