Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-07-09
Kraków, małopolskie
Księgowość, Analiza
angielski, niemiecki
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Krakowie, poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego zainteresowanych rolą Starszego Księgowego/Starszej Księgowej.

Starszy Księgowy / Starsza Księgowa z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 107/4/2024/MP/2717

Wymagania:
  • analiza, kontrola i uzgadnianie ksiąg księgi głównej,
  • ewidencjonowanie środków trwałych wraz z ich amortyzacją,
  • księgowanie płatności bezgotówkowych między spółkami powiązanymi,
  • księgowanie faktur kosztowych,
  • refakturowanie kosztów zakupu,
  • wsparcie procesu przygotowywania płatności dla dostawców oraz monitorowanie terminowości regulowania zobowiązań,
  • kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów.
Obowiązki:
  • wykształcenie kierunkowe bądź w trakcie studiów (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia bądź pokrewne),
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowym,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości,
  • wysoka dbałość o szczegóły, odpowiedzialność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej z biura w Krakowie,
  • pakiet dodatkowych benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe.