Zachęta-Lewiatan
Data aktualizacji: 2024-05-21
Kraków, małopolskie
Bankowość, Podatki, Księgowość
angielski, polski
Księgowa

Księgowy / Księgowa

Zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych,
  • uzgadnianie zapisów księgowych w zakresie podatku VAT, CIT,
  • rozliczanie utargów kasjerskich i weryfikacja rozbieżności,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • uzgadnianie księgowań przy sporządzaniu bilansu,
  • prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi,
  • bieżące ogólne wsparcie działu księgowości

Nasze wymagania

  • znajomość programu SYMFONIA,
  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość MS Office Excel,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja,
  • skrupulatność i terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • mile widziane:
  • znajomość programu PC Market,
  • doświadczenie w pracy w nadzorze kasjerskim,
  • doświadczenie w sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu,
  • umiejętność analizy danych finansowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • szeroki pakiet szkoleń,
  • pracę pełną wyzwań w otwartym i zgranym zespole,
  • rozbudowany pakiety medyczny,
  • pakiet sportowy i dodatkowe benefity.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

O nas

Zachęta to małopolska sieć sklepów, zrzeszona w sieci Lewiatan, rozwijana od dwóch pokoleń przez jedną rodzinę. Naszym motto są: lokalne produkty, dobre ceny oraz wysoka jakość obsługi Klientów. Nasze sklepy to unikalne połączenie siły dużej sieci handlowej i lokalnego sklepu osiedlowego, z wszelkimi jego zaletami. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować model działania, zapewniający zadowolenie naszych klientów zarówno z oferowanego asortymentu, jak i poziomu cen towarów. Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, skąd dbamy o każdy nasz sklep indywidualnie, aby zapewnić naszym Klientom, jak najwyższy poziom obsługi.