Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2024-07-15
Katowice, śląskie
BPO/SSC, Sprzedaż
angielski, francuski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-07-15
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Specjalista ds. Realizacji Zamówień i Wsparcia Sprzedaży z j. francuskim

Specjalista ds. Realizacji Zamówień i Wsparcia Sprzedaży z j. francuskim


Wybór Capgemini oznacza wybór firmy, w której możesz kształtować swoją karierę w sposób, w jaki chcesz, w której otrzymasz wsparcie i inspirację od współpracowników z całego świata i gdzie na nowo zdefiniujesz to, co jest dla Ciebie możliwe. Dołącz do nas i pomóż wiodącym organizacjom na świecie odblokować potencjał technologii i budować bardziej zrównoważony świat oparty na równych szansach.

TWOJE ZADANIA

 • Weryfikacja zapotrzebowań na zakup i tworzenie zamówień zakupu;
 • Przesyłanie PO do dostawców i zarządzanie potwierdzeniami zamówień;
 • Zarządzanie reklamacjami towarów/usług i eskalacja zaawansowanych zapytań klientów;
 • Obsługa zapytań klientów lub dostawców za pośrednictwem połączeń telefonicznych i wiadomości e-mail.

TWÓJ PROFIL

 • Biegła znajomość języka francuskiego (C1);
 • Dobra znajomość języka angielskiego (B2);
 • Dobra znajomość MS Office, w tym Excel;
 • Umiejętność pracy pod presją czasu;
 • Wykształcenie wyższe;
 • Doświadczenie w zakupach (procurement) będzie dodatkowym atutem, choć nie jest to wymagane.

CO POKOCHASZ W TEJ PRACY?

 • Praktyczne benefity: prywatna opieka medyczna Medicover z dodatkowymi pakietami (np. stomatologicznym, opieki senioralnej, onkologicznym) dostępnymi na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie na życie oraz ponad 40 opcji na naszej platformie benefitowej NAIS, w tym Netflix, Spotify czy Multisport.
 • Korzystaj z hybrydowego modelu pracy, który jest dopasowany do Twojego życia - po zakończeniu onboardingu połącz pracę w nowoczesnym biurze z ergonomiczną pracą z domu, dzięki pakietom home office (m.in. laptop, monitor, krzesło). O szczegóły zapytaj swojego rekrutera.
 • Dostęp do ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością certyfikacji (np. GenAI, Excel, Business Analysis, Project Management) na naszej platformie NEXT. Zanurz się w świecie wiedzy dzięki bezpłatnemu dostępowi do platformy językowej Education First, Pluralsight, TED Talks, Coursera i Udemy Business oraz materiałów i szkoleń. 
 • Regularny feedback i bieżące dyskusje na temat Twoich wyników dzięki naszemu narzędziu GetSuccess, wspieranemu przez przejrzystą politykę zarządzania efektywnością pracy.

POZNAJ NAS

Capgemini angażuje się w kwestie różnorodności i włączenia społecznego, zapewniając uczciwość we wszystkich praktykach zatrudnienia. Oceniamy osoby na podstawie kwalifikacji i wyników, a nie cech osobistych, dążąc do stworzenia miejsca pracy, w którym każdy może odnieść sukces i czuć się doceniony.

Chcesz nas lepiej poznać? Sprawdź nasz Instagram — @capgeminipl lub odwiedź nasz profil na Facebooku — Capgemini Polska. Można nas również znaleźć na TikTokU! — @capgeminipl.

O CAPGEMINI

Capgemini jest globalnym liderem w zakresie współpracy z firmami w celu przekształcania i zarządzania ich działalnością poprzez wykorzystanie możliwości technologii. Grupa kieruje się na co dzień swoim celem, jakim jest rozwijanie potencjału ludzkiego poprzez technologię na rzecz zrównoważonej przyszłości sprzyjającej włączeniu społecznemu. Jest to odpowiedzialna i zróżnicowana organizacja licząca ponad 360 000 członków zespołu na całym świecie w ponad 50 krajach. Dzięki silnemu 55-letniemu dziedzictwu i dogłębnej wiedzy branżowej, Capgemini cieszy się zaufaniem swoich klientów, zaspokajając cały zakres ich potrzeb biznesowych, od strategii i projektowania po operacje, napędzane szybko ewoluującym i innowacyjnym światem chmury, danych, sztucznej inteligencji, łączności, oprogramowania, inżynierii cyfrowej i platform. 

Aplikuj teraz!