IBM BTO Business Consulting Services
Data aktualizacji: 2017-10-04
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Human Resources
Praktykant/ka w Dziale Rekrutacji

IBM BTO BCS to jedna z wiodących międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi w zakresie   wspierania procesów biznesowych. Centrum finansowo-księgowe w Krakowie oferuje klientom   unikalne rozwiązania, wiedzę i wieloletnie doświadczenie, kierując się zaufaniem i odpowiedzialnością we wszystkich działaniach. W strategię firmy wpisane są rozwój i dbałość o   pracowników, ponieważ potencjał ludzki jest naszym najważniejszym zasobem.

Praktykant/ka  w Dziale Rekrutacji

Miejsce pracy: Poland, Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wstępna selekcja aplikacji
  • Kontakt telefoniczny z kandydatami
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Publikacja ofert
  • Przygotowywanie dokumentów wymaganych w procesie
  • Wsparcie pracowników działu w procesach rekrutacyjnych i codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • Chęć zdobycia doświadczenia w Dziale Rekrutacji
  • Dyspozycyjność minimum 25-30h tygodniowo
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS OFFICE
  • Mile widziane wykształcenie z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Możemy zaoferować Ci:

  • Bezpłatną praktykę na okres 3 miesięcy w Dziale Rekrutacji
  • Dostęp do biznesowego „know-how”
  • Możliwość poznania standardów pracy w międzynarodowej korporacji
  • Możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce
  • Przyjazny, doświadczony zespół gwarantujący świetną atmosferę pracy

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji!

How to apply:

If you are interested, please send your CV via Apply button below.

IBM BTO reserves the right to contact selected candidates

Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta