IBM BTO Business Consulting Services
Data aktualizacji: 2017-10-04
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Sprzedaż, Zakupy
Specjalista ds. Zakupów z j. francuskim

Work location: Poland, Cracow

Czy czyni IBM BTO wyjątkowym:

  • globalne miejsce pracy: chcesz rozwinąć swoje zdolności językowe? Zainwestujemy w Ciebie!
  • elastyczność: rozwój naszych pracowników jest dla nas ważny, dlatego też każdy wakat jest otwarty do rekrutacji wewnętrznej
  • wielokulturowość: osoby różnych narodowości zjednoczone w jednym zespole
  • inicjatywa: masz pomysły na usprawnienia? Chcemy je usłyszeć!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i aktualizawanie zamówień na materiały produkcyjne i usługi na rzecz francuskich jednostek firmy
  • Kontakt z dostawcami w zakresie pozyskiwania ofert, uczestnictwo w negocjacjach warunków
  • Monitorowanie zamówień w systemie i aktualizowanie danych
  • Modyfikowanie zamówień i wsparcie procesu zwrotu towarów
  • Tworzenie i archiwizowanie dokumentacji

Wymagania:

  • Biegła znajomość j. francuskiego
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w zakupach/ księgowości
  • Mile widziana znajomość systemów SAP/Ariba

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach językowych
  • Szeroki pakiet dodatków do pensji (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, fundusz socjalny)

How to apply:

If you are interested, please send your CV via Aplikuj button below.

IBM BTO reserves the right to contact selected candidates

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista