Telepizza Poland
Data aktualizacji: 2017-10-13
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski, hiszpański

Telepizza.pl poszukuje kandydata na stanowisko:
Księgowy/Księgowa specjalizacja majątek obrotowy

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie gospodarką magazynową w firmie posiadającej wiele oddziałów: weryfikacja inwentaryzacji, korekty, kompletowanie dokumentów, tworzenie rezerw, tworzenie raportów i ewidencji.
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów napływających.
  • Przygotowywanie raportów księgowych i operacyjnych oraz przesyłanie ich do wyznaczonych osób.
  • Inne zadania wynikające z pracy Działu Księgowości.

Oczekiwane kompetencje:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne.
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego – Excella.
  • Wymagane jest minimum roczne doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego; hiszpański będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność planowania i organizacji, bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, systematyczność, dyscyplina, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie.
Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV oraz listu motywacyjnego z podaniem w temacie nazwy stanowiska za pomocą przycisku Aplikuj
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nie zapomnij dopisać klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista