Deloitte
Data aktualizacji: 2018-01-30
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
angielski, polski

Kogo szukamy

Kwalifikacje i doświadczenie :

  • 2 – 3 lata doświadczenia w samodzielnym realizowaniu projektów rekrutacyjnych w dziale HR lub Agencji Rekrutacyjnej;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie we współpracy z klientem oraz dostawcami zewnętrznymi - preferowane doświadczenie w sektorze usług profesjonalnych lub finansowych;
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i odpowiedzialność;
  • Mile widziane doświadczenie w działaniach Employer Brandingowych;
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.
2+
Lata doświadczenia
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

Obszary odpowiedzialności :

  • Samodzielna realizacja procesów HR i projektów rekrutacyjnych na stanowiska w podległym dziale;
  • Prowadzenie procesu selekcji z uwzględnieniem oceny kompetencji oraz przy użyciu narzędzi diagnostycznych – testy selekcyjne, Assessment Centre oraz rozmowy rekrutacyjne;
  • Realizacja strategii i koordynacja działań w zakresie budowy marki pracodawcy w określonym segmencie rynku;
  • Współpraca z wybranymi partnerami zewnętrznymi, uczelniami i organizacjami studenckimi;
  • Zadania administracyjne wspierające dział;
  • Prowadzenie warsztatów i spotkań w środowisku akademickim.

Co oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Benefity takie jak ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, kawiarnia i siłownia w biurze;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.
Karta Multisport
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Masaż w biurze
Ludzie z którymi chce się pracować
Deloitte Adventure Team
Elastyczne godziny pracy
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Możliwość pracy z domu

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jesteśmy zespołem, który wspiera nie tylko całą organizację, ale też każdego pojedynczego pracownika. Nasze kompetencje i rola obejmują przede wszystkim: selekcję i rekrutację, szkolenia, tworzenie systemów motywacyjnych, budowanie zaangażowania pracowników, rozwój przywództwa, zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy. Ważnym elementem działań jest również Employee Well Being.

Nasze kompetencje to również twardy HR. Zajmujemy się wszelkimi działaniami kadrowo – płacowymi: zawieranie umów o pracę, wyliczanie płac, dbałość o to, by wszystkie sprawy formalne pracowników realizowane były zgodnie z prawem pracy i prawem cywilnym, ustalanie i naliczanie urlopów, obsługa odpowiedniego oprogramowania usprawniającego prace administracyjne

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski polski
Umiejętności
MS Office