Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-06-28
Warszawa, mazowieckie
Human Resources
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

W związku z rozwojem w Polsce poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój kariery zawodowej kandydatów do zespołu Engineering & Supply Chain w Warszawie. Dział Engineering & Supply Chain to jeden z dynamiczniej rozwijających się zespołów w naszej firmie. Szukamy osób, które chcą współuczestniczyć w dalszym umacnianiu naszej pozycji na rynku i nie boją się wyzwań.

Recruitment Consultant (Engineering & Supply Chain)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 180241/4099

Opis stanowiska:
  • współudział w dalszym rozwoju zespołu Engineering & Supply Chain w ramach Goldman Recruitment,
  • rozwijanie współpracy z obecnymi oraz budowanie relacji z potencjalnymi Klientami naszej firmy,
  • kompleksowe realizowanie projektów rekrutacyjnych i doradczych w obszarze stanowisk inżynieryjnych,
  • odpowiedzialność za jakościową realizację projektów,
  • udział w dodatkowych przedsięwzięciach w ramach Goldman Recruitment tj. konferencje branżowe czy publikacja raportów wynagrodzeń w branży Engineering & Supply Chain.
Kogo szukamy?
  • osób posiadających ponad roczne  doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach w obszarze sprzedaży B2B w branży technicznej. Alternatywnie osób, z  doświadczeniem w pracy w agencji doradztwa personalnego lub wewnętrznym dziale HR (min. rok we współpracy  z Klientami/Kandydatami z obszaru Engineering),
  • Kandydatów, którzy dobrze odnajdują się w dynamicznym środowisku, gdzie współpraca i partnerstwo to podstawowe wartości,
  • ważne jest dla nas zorientowanie na klienta i dbałość o jak najwyższy poziom obsługi,
  • oczekujemy bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikowania się, otwartości i efektywnego zarządzania czasem,
  • cenimy kreatywność, inicjatywę i samodzielność w działaniu,
  • nie bez znaczenia jest także komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferta obejmuje:
  • biuro w sercu Warszawy uznane za najlepsze spośród wszystkich firm doradczych w Polsce (CBRE Office Superstar, 2017),
  • możliwość rozwoju kariery w kierunku eksperckim lub menedżerskim,
  • wsparcie doświadczonych Konsultantów i Menadżerów,
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B - Ty decydujesz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i wysokie premie kwartalne,
  • wyjazdy zagraniczne co pół roku dla najlepszych konsultantów, do tej pory były to Nowy Jork, Dubaj, Barcelona, Teneryfa,szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna LUX MED, karta Multisport lub dofinansowanie innych zajęć sportowych, świeże owoce, samochody służbowe dla menedżerów i najlepszych konsultantów).