Deloitte
Data aktualizacji: 2019-10-10
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
angielski, niemiecki, polski

Kogo szukamy

Aktualnie do Działu Konsultingu poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracąw obszarze SAP CO.

  • Min.2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze implementacji i utrzymania systemu SAP CO;
  • Dobra, praktyczna znajomość procesów biznesowych w obszarze specjalizacji z danego modułu;
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego;
  • Umiejętności i wiedza niezbędne do pracy z Klientami;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Gotowość do podróży służbowych.

Dyplom magistra
Dyplom licencjata
3+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

SAP CO
SAP CO
Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

Twoja przyszła rola

  • Udział w projektach rozbudowy, udoskonalania i utrzymania systemów SAP CO;
  • Analiza procesów biznesowych, wdrażanie projektowanych rozwiązań;
  • Usuwanie problemów, świadczenie wsparcia technicznego oraz sporządzanie dokumentacji projektowej.

Co oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Szeroki zakres szkoleń oraz duże możliwości uczenia się i rozwijania kompetencji twardych i miękkich;
  • Pracę na projektach w kraju i zagranicą;
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów;
  • Dynamiczne środowisko pracy;
  • Atrakcyjne warunki współpracy.
Challenging tasks
Ambitne zadania
Karta Multisport
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Multiple geographies and clients
Mnogość rynków i klientów
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Deloitte Adventure Team
Kreatywne środowisko pracy
High-profile projects
Prestiżowe projekty
Praca z największymi markami
Ludzie z którymi chce się pracować
Masaż w biurze
Czasoumilacze
Wewnętrzny program rozwoju kariery
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Language courses
Kursy językowe

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Od 1989 roku globalny zespół Deloitte ds. SAP świadczy usługi na najwyższym światowym poziomie, pomagając międzynarodowym firmom przeprowadzić transformacje biznesowe i osiągnąć kluczowe cele. 16 tys. specjalistów Deloitte wsparło ponad 3,5 tys. firm w skutecznym wdrożeniu systemów SAP i osiągnięciu wymiernych korzyści z tych inwestycji.

Oferujemy pełen zakres usług obejmujący wdrożenie, integrację i dopasowanie biznesu - od przygotowania uzasadnienia biznesowego i strategii, przez projekt systemów do konfiguracji, testy i wdrożenia, po wsparcie powdrożeniowe. Aby pomóc klientom przyspieszyć proces transformacji, korzystamy z szeregu gotowych rozwiązań SAP HANA przydatnych zarówno w projektach wdrażanych w siedzibie klienta, jak i przetwarzanych w chmurze.