Deloitte
Data aktualizacji: 2018-09-20
Rzeszów, podkarpackie
Konsulting
angielski

Kogo szukamy

Jeżeli:

  • posiadasz zdolności organizacyjne i potrafisz pracować samodzielnie;
  • potrafisz priorytetowość swoje obowiązki;
  • pracujesz dokładnie i efektywnie;
  • zwracasz uwagę na szczegóły;
  • posiadasz doskonałe zdolności komunikacyjne (zarówno werbalne jak i pisemne);
  • jesteś gotowy/-a, aby w krótkim czasie wyspecjalizować się w obsłudze programu STAFFIT;
  • biegle posługujesz się pakietem MS Office;
  • posiadasz wiedzę techniczną;
  • doświadczenie jako administrator systemu będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobrze mówisz po angielsku.

 To szukamy właśnie Ciebie!

Dyplom magistra
Dyplom licencjata
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS Word
MS Word
MS Office
MS Office
MS PowerPoint

Twoja przyszła rola

  • dbanie o trafność prognozowanych danych dostępnych w STAFFIT oraz wykrywanie i korekta błędów;
  • zarządzanie danymi w STAFFIT na podstawie raportów;
  • praca jako główny kontakt w sprawach technicznych dotyczących STAFFIT oraz współpraca z globalnym zespołem STAFFIT;
  • tworzenie dziennych raportów na temat wykorzystania danych przez zespoły;
  • udzielanie wsparcia w przypadku pytań dotyczących STAFFIT;
  • odbieranie telefonów oraz dokumentowanie potrzebnych aktualizacji dla STAFFIT;
  • komunikowanie się z użytkownikami programu i dbanie o to, aby aktualizacje były raportowane;
  • regularne odświeżanie sesji oraz aktualizowanie instrukcji i innych materiałów dotyczących STAFFIT;
  • comiesięczne wprowadzanie nowych pracowników w tematykę STAFFIT.

Co oferujemy

  • świetną szansę na rozwój zawodowy;
  • stabilną i interesującą pracę w międzynarodowej firmie;
  • otwartą i przyjazną kulturę organizacyjną;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, lekcje językowe) .

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Team spirit
Duch zespołowy
Deloitte Adventure Team
Ludzie z którymi chce się pracować
Challenging tasks
Ambitne zadania
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Karta Multisport
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe
Prywatna opieka medyczna
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Language courses
Kursy językowe
Free drinks in the office
Darmowe napoje w biurze
Spotkania integracyjne

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Resource Management to komórka pełniąca funkcję consultingową w Deloitte. W  centrum naszych interesów znajduje się łączenie wymagań przemysłu z odpowiednimi możliwościami Deloitte w obsłudze klientów.

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office