Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
HAYS Poland
Data aktualizacji: 2018-10-11
P2P Team Leader
Nr ref. 1110268
Gdańsk, pomorskie
BPO/SSC, Human Resources, Project Management
Data aktualizacji: 2018-10-11
HAYS Poland
P2P Team Leader

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy mocno rozwijającej się na rynku w Trójmieście poszukujemy kandydatów na stanowisko PTP Team Leader (na okres 20 miesięcy, zastępstwo za osobę na urlopie macierzyńskim). 


P2P Team Leader
P2P Team Leader
Gdańsk, pomorskie
NR REF.:1110268

Twoja nowa rola:
Jako P2P Team Leader będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie szkoleń i zarządzanie członkami zespołu, tak, aby zapewnić standardy działania firmy oraz przestrzegać kompleksowych zasad. Będziesz osobą, której zadaniem jest podtrzymywanie relacji z klientami, dostawcami, interesariuszami, zapewnienie zaopatrzenia oraz ustalanie kosztów podróży w dziedzinie płatności oraz księgowości. Do Twoich obowiązków będzie należało także: udział w sporządzaniu i badaniu sprawozdań finansowych, współpraca z innymi departamentami firmy oraz partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania:
Idealny kandydat na to stanowisko powinien posiadać przynajmniej 4-letnie doświadczenie w zakresie płatności, księgowości i pracy w finansach oraz wykształcenie wyższe z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii. Jako PTP Team Leader musisz także posiadać doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem, projektów tranzytowych, ich ulepszania oraz transformacji. Bardzo dobra znajomość angielskiego, pakietu Office oraz programu SAP jest obowiązkowa.

Co oferujemy:
Nasz klient oferuje pracę w największym centrum biznesowo – biurowym w Trójmieście, w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach, interesującą ścieżkę kariery i dużą możliwość rozwoju. Dodatkowo dla pracowników przewidziany jest szeroki pakiet świadczeń pozafinansowych (MultiSport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursów językowych i wiele innych.)

Dodatkowe informacje
Jeśli poszukujesz nowego stanowiska, skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o rozwoju Twojej kariery. Bardzo chętnie pomożemy tak szybko, jak to możliwe.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, aplikuj i wyślij nam swoje CV!