Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
śląskie
Księgowość, BPO/SSC

Specjalista ds. kadr i płac (M/F)
26954_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która jest liderem w swojej branży.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym.
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej ( tworzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów kadrowych min. zaświadczenia, umowy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe)
  • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań dla ZUS, GUS, US, PFRON
  • Przygotowywanie danych do sporządzenia listy płac i pełne naliczanie wynagrodzeń
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego
  • Bieżąca obsługa pracowników w zakresie spraw kadrowo-płacowych
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w działach kadrowo-płacowych
  • Bardzo dobra znajomość Kodeksu Pracy oraz zagadnień płacowych
  • Rozległa wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowych
  • Znajomość programu klasy ERP (takich jak Symfonia, TETA albo SAP)
  • Dobra organizacja pracy
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista