Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Analityk Finansowy (M/F)
Nr ref. 27210_MP_PL
małopolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski

27210_MP_PL
W związku z dynamicznym rozwojem i budową nowego plantu produkcyjnego dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Finansowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za sporządzanie analiz i kontroli zgromadzonych danych finansowych oraz współpraca przy tworzeniu strategii finansowych.
Oferujemy
  • Bardzo duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • System benefitów
  • Szkolenia wewnętrzne
Opis stanowiska
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, prognoz finansowych lub planu wieloletniego
  • Analiza, kontrola i ocena ryzyka ekonomicznego planowanych działań
  • Kontrola kosztów
  • Sporządzanie analiz na podstawie zgromadzonych danych finansowych
  • Tworzenie narzędzi analitycznych i sporządzanie raportów z dokonanych analiz
  • Analizy ad hoc danych finansowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe
  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale controllingu lub finansowym
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski