Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-25
Inżynier ds. projektów (m/f)
Nr ref. 27869_MP_PL
mazowieckie
IT, BPO/SSC, Project Management

mazowieckie27869_MP_PL
Nasz klient to globalna organizacja, światowy lider w branży FMCG specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Firma konsekwentnie zwiększa swoje udziały rynkowe. Jest to pracodawca o międzynarodowym zasięgu, który stwarza możliwości rozwoju kariery zawodowej lokalnie i globalnie.
Oferujemy
  • Możliwości rozwoju zawodowego w globalnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet dodatkowych benefitów
  • Współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską
  • Praca w międzynarodowym środowisku
Opis stanowiska
  • Zarządzanie projektami inwestycyjnymi
  • Planowanie i przenoszenie linii produkcyjnych
  • Wprowadzanie nowych technologii wytwarzania oraz usprawnień procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi nowych produktów
  • Prowadzenie projektów w zakresie optymalizacji
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów i/lub technologii
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wielofunkcyjnych
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista