Michael Page
Data aktualizacji: 2018-09-25
mazowieckie
IT, BPO/SSC

Site Engineering Director - FMCG
mazowieckie27795_MP_PL
Nasz klient to firma produkcyjna z sektora FMCG, która należy do międzynarodowej grupy. Organizacja posiada kilkadziesiąt fabryk w Europie i jest zaliczana do jednego z najlepszych pracodawców w Polsce Centralnej - wg. ,,TOP EMPLOYER POLSKA". Organizacja gwarantuje przejrzystą ścieżkę rozwoju w strukturach lokalnych oraz regionalnych.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Możliwość rozwoju pionowego w strukturze lokalnej lub poziomego w strukturach międzynarodowych
  • Bogaty pakiet beneiftów dodatkowych
Opis stanowiska
  • Utrzymanie parku maszynowego w ciągłej sprawności
  • Przeprowadzenie procesu reorganizacji działów technicznych w grupie zakładów
  • Współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską w Polsce i Europie
  • Wspieranie projektów związanych z kulturą ciągłego doskonalenia
  • Opracowywanie i zarządzaniem budżetem działu oraz inwestycji
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane Automatyka i Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Doświadczenie w w realizacji projektów inwestycyjnych o wartości kilkudziesięciu MLN EURO
  • Minimum 10 lat doświadczenia menadżerskiego poparte sukcesami w rozwoju pracowników
  • Minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w procesach ,,change management"
  • Biegła znajomość angielskiego
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor
Dyrektor