Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-20
Specjalista ds.płac
Nr ref. 29970_MP_PL
Jelenia Góra, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Jelenia Góra29970_MP_PL

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. płac (m/k).
Oferujemy
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Opis stanowiska
  • kontrola ewidencji czasu pracy i rozliczania czasu pracy
  • wprowadzanie danych do systemu
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne
  • administrowanie benefitami pracowniczymi
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie i wiedza w obszarze naliczania płac
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • duża samodzielność, skrupulatność,
  • umiejętność pracy zespołowej
  • chęć poszerzania i aktualizowania wiedzy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista