Michael Page
Data aktualizacji: 2018-09-24
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC, Project Management

Event Coordinator z językiem niemieckim
Wrocław30139_MP_PL
Naszym Klientem międzynarodowa firma, która jest jednym z liderów w swojej branży. Jest to rozpoznawalna marka, znana na całym świecie. Biuro firmy jest zlokalizowane w centrum Wrocławia.
Oferujemy
Praca w centrum miasta Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach Ubezpieczenie na życie Ubezpieczenie medyczne Lekcje języka obcego Karta sportowa Dodatkowe benefity
Opis stanowiska
Wsparcie projektów związanych z działami takimi jak Marketing, Events & Sponsoring wewnątrz grupy Planowanie, koordynacja, wsparcie logistyczne i administracyjne zaplanowanych projektów Wspieranie zespołu w wyszukiwaniu niezbędnych informacji, przygotowywanie prezentacji do działań marketingowych Umiejętne wykorzystanie narzędzi, technik do efektywnych działań na projektach
Profil kandydata
Doskonała znajomość języka niemieckiego - poziom C1 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Minimum rok doświadczenia w podobnej branży Wykształcenie wyższe Otwartość i komunikatywność Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista