Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-14
Payroll Ekspert (m/k)
Nr ref. 30310_MP_PL
Ruda Śląska, śląskie
IT, BPO/SSC

Ruda Śląska30310_MP_PL
Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac. Wybrana osoba będzie raportować bezpośrednio do Kierownika Działu Kadr i Płac. Firma znajduje się w Rudzie Śląskiej.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • System benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty multisport/kart multibilet dla pracownika i rodziny )
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Możliwość dołączenia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego dla pracownika i najbliższych
Opis stanowiska
    • Prowadzenie pełnej dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz administrowanie aktami osobowymi pracowników.
    • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, rozliczanie urlopów, zasiłków i nadgodzin
    • Rozliczanie czasu pracy
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT
    • Zarządzanie mapą stanowisk i wynagrodzeń
    • Analiza oraz pomiar efektywności benefitów i systemów motywacyjnych
    • Przygotowywanie raportów na potrzeby firmy
    • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych, przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - MS Office ( Excel ) oraz programu Płatnik
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i samodzielność
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista