Michael Page
Data aktualizacji: 2018-09-26
FP&A Analyst
Nr ref. 30489_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski

Wrocław30489_MP_PL
Samodzielne i perspektywiczne stanowisko stawiające duże wyzwania dla zmotywowanych analityków.
Oferujemy
  • Bezpośrednia współpraca z CFO grupy Kontakt z międzynarodowym środowiskiem Benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport) Konkurencyjne wynagrodzenie
Opis stanowiska
  • Zapewnianie wsparcia przy przygotowywaniu raportów zarządczych (finansowych oraz operacyjnych)
  • Gromadzenie oraz przetwarzanie danych na potrzeby nowych raportów
  • Czynny udział w budowie controllingowych systemów zarządzania i raportowania
  • Rekomendowanie oraz analiza działań, a także wyciąganie właściwych wniosków z tworzonych analiz
  • Koordynacja projektów operacyjnych i inwestycyjnych firmy
  • Aktywny udział w tworzeniu biznesplanów oraz analizy projektów inwestycyjnych
  • Przygotowywanie analiz ad hoc na potrzeby przełożonego
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Ekonomia lub pochodne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość VBA
  • Proaktywna postawa w kontakcie z biznesem
  • Umiejętność analitycznego myślenia, interpretowania liczb oraz wyciągania wniosków
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel, MS Access)
  • Znajomość SQL oraz umiejętność pracy na dużych bazach danych - będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SQL MS Office VBA
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski