Michael Page
Data aktualizacji: 2018-09-25
Cała Polska
BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski

Traditional Trade Key Account Manager - branża FMCG
30650_MP_PL
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG oferująca produkty z kategorii kosmetycznej. Marki i produkty, znajdujące się w portfolio produktowym są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w swoim segmencie. Obecnie poszukujemy zaangażowanej i energicznej osoby na stanowisko KAM w rynku tradycyjnym. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nawiązywanie współpracy i budowanie relacji z klientami sieciowymi w rynku TT.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę, system premiowy oraz pakiet benefitów
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
Opis stanowiska
  • Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami z rynku tradycyjnego
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjowanie oraz egzekucja umów handlowych
  • Wdrażanie aktywności marketingowych oraz rozliczanie akcji promocyjnych
  • Sprawne posługiwanie się danymi sprzedażowymi
Profil kandydata
  • Doświadczenie we współpracy z klientami w branży FMCG
  • Samodzielność w negocjacjach handlowych
  • Dobrą znajomość matematyki handlowej
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Kierownik
Języki
angielski
Kierownik
Języki
angielski