Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-29
śląskie
Kontroling, BPO/SSC

Headcount Controlling Manager (HR) (m/f)

28669_MP_PL

Nasz klient jest globalnym producentem i liderem w swojej branży dostarczając swoje produkty dla kluczowych segmentów inżynierii na całym świecie. Globalne środowisko biznesowe zapewnia wysokie standardy profesjonalizmu i stara się współpracować z równie kompetentnymi ekspertami. Wybrany kandydat będzie raportował bezpośrednio do Dyrektora HR Spółki oraz będzie odpowiedzialny za controlling personalny w spółkach w Polsce.

Oferujemy
  • Praca w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku
  • Kompleksowy pakiet świadczeń i benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju w globalnej organizacji
  • Perspektywa udziału w transformacji funkcji HR w Polsce
  • Możliwość udziału w globalnych projektach w organizacji
  • Szeroki zakres autonomii
Opis stanowiska
  • Ukształtowanie zespołu kontrolerów HR oraz jego zarządzanie (3-5 osób)
  • Tworzenie kompleksowych analiz kluczowych wskaźników HR (efektywności pracy, fluktuacji kadr, absencji, inwestycji w kapitał ludzki)
  • Przygotowywanie planów zatrudnienia (krótko- i długo- terminowych) wraz z ich budżetowaniem
  • Kontrola i konsolidacja analiz przygotowanych przez zespół dla Zarządu i Dyrektorów Zakładów
  • Tworzenie oraz wdrażanie narzędzi dla raportowania i rozliczania KPI
  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie polityki wynagrodzeń, systemów premiowych oraz benefitów pozapłacowych
  • Kontrola kosztów oraz założonych planów
  • Ścisła współpraca z działem HR na poziomie Segmentu i Grupy
  • Współdziałanie z wewnętrznymi działami spółki
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki to finanse/ekonomia/ statystyka i pochodne
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w obszarze prowadzenia analiz HR
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość systemu Excel, SAP i zasad analizy technicznej
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, pro aktywność oraz dobra organizacja
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność zarządzania zespołem (mile widziane)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik