Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-05
Kierownik Produkcji
Nr ref. 30749_MP_PL
Koszalin, zachodniopomorskie
BPO/SSC

Koszalin30749_MP_PL

Naszym klientem jest jeden z wiodących producentów z branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej w Europie. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji do zakładu w województwie zachodniopomorskim. (Koszalin) Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za organizację i optymalizację pracy działu produkcji.
Oferujemy
+ Atrakcyjne wynagrodzenie + premia. + Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. + Rozwój zawodowy w stabilnej organizacji.
Opis stanowiska
- Planowanie produkcji i nadzór nad jej wykonaniem pod kątem zgodności z zamówieniem. - Realizacja przyjętych celów produkcyjnych i dbałość o terminowe wykonanie zleceń. - Organizacja i nadzór nad procesem produkcji. - Monitorowanie prawidłowego wykonywania zleceń produkcyjnych pod względem jakości. - Planowanie i koordynowanie działań w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności. - Optymalizacja procesów produkcyjnych. - Rozwój kultury ciągłego doskonalenia w różnych obszarach firmy. - Dbanie o dobrą atmosferę pracy.
Profil kandydata
+ Wykształcenie wyższe Techniczne. + Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w tym 3 na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej. + Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana również znajomość j. angielskiego. + Doświadczenie w organizacji zarządzanej w oparciu o wskaźniki efektywności. + Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji. + Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz organizacji pracy własnej i zespołu. + Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 50 osób). + Doświadczenie w zarządzaniu budżetem.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik