Deloitte
Data aktualizacji: 2019-01-02
Rzeszów, podkarpackie
Konsulting

Kogo szukamy

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność tworzenia strategii employer brandingowych;
  • Doświadczenie w planowaniu i przeprowadzaniu kampanii komunikacyjnych/rekrutacyjnych w mediach społecznościowych i off-line
  • Doświadczenie we współpracy z uczelniami (biura karier, koła naukowe, samorządy studentów);
  • Umiejętność analizy danych marketingowych;
  • Znajomośc nowoczesnych metod i narzędzi budowania wizerunku pracodawcy;
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie;
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość pakietu Adobe będzie dodatkowym atutem.
Dyplom magistra
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS Word
MS Word

Twoja przyszła rola

  • Planowanie i koordynowanie działań EB nakierowanych na budowanie wizerunku firmy na rynku pracy, zgodnie z przyjętą strategią i polityką firmy;
  • Udział w planowaniu i wdrażanie kampanii rekrutacyjnych obejmujących działania offline i online;
  • Planowanie, realizowanie i koordynowanie kampanii promocyjnych online,  analiza efektywności kampanii oraz ich optymalizacja
  • Prowadzenie profilu Facebook
  • Współpraca z uniwersytetami, organizacjami studenckimi, zewnętrznymi agencjami marketingowymi i reklamowymi;
  • Opracowywanie tekstów i realizacja materiałów informacyjno – promocyjnych w języku polskim i angielskim
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych (copywriting, współpraca z grafikiem);
  • Organizacja i udział w wydarzeniach z zakresu EB m.in. targi pracy, eventy studenckie oraz dla osób z doświadczeniem;
  • Analiza efektywności podejmowanych działań budujących markę pracodawcy.

Co oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firm konsultingowych;
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Rzeszowa.
Team spirit
Duch zespołowy
Deloitte Adventure Team
Ludzie z którymi chce się pracować
Challenging tasks
Ambitne zadania
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Karta Multisport
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Language courses
Kursy językowe
Free drinks in the office
Darmowe napoje w biurze
Spotkania integracyjne
Kreatywne środowisko pracy

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jesteśmy zespołem, który wspiera nie tylko całą organizację, ale też każdego pojedyńczego pracownika. Nasze kompetencje i rola obejmują przede wszystkim: selekcję i rekrutację, szkolenia, tworzenie systemów motywacyjnych, budowanie zaangażowania pracowników, rozwój przywództwa, zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy. Ważnym elementem działań jest również Employee Well Being.