Michael Page
Data aktualizacji: 2018-12-12
Księgowa/ Księgowy
Nr ref. 30543_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Wrocław30543_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Siedziba firmy mieści się w samym centrum Wrocławia.
Oferujemy
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego;
  • dedykowane szkolenia;
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne i benefity;
  • darmowy parking dla pracowników.
Opis stanowiska
  • ewidencjonowanie i analiza ruchów magazynowych w systemie;
  • przygotowywanie zestawień, raportów, danych, analiz i deklaracji na potrzeby firmy;
  • współpraca przy inwentaryzacji magazynu;
  • uzgadnianie obrotów i sald ksiąg pomocniczych z księgą główną;
  • rozliczanie kosztów produkcji oraz zużycia surowców;
  • księgowanie dokumentów.
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (finanse/rachunkowość);
  • min. 3- letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku firmie produkcyjnej;
  • znajomość zagadnień związanych z VAT, CIT;
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia;
  • mile widziana znajomość SAP;
  • bardzo dobra organizacja pracy.
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SAP MS Office
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski