Michael Page
Data aktualizacji: 2019-04-17
Treasury Manager (k/m)
Nr ref. 31011_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC
angielski, niemiecki

Wrocław31011_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna będąca w fazie rozwoju i w związku z tym tworząca nowe role w swoich strukturach.
Oferujemy
  • Szansa na udział w tworzeniu nowych struktur w międzynarodowej firmie;
  • Rynkowe wynagrodzenie, atrakcyjny pakiet pozapłacowy.
Opis stanowiska
  • Aktywne uczestniczenie w tworzeniu nowej roli w strukturach; przenoszenie procesów do centrum we Wrocławiu;
  • Raportowanie lokalne oraz grupowe - ścisła współpraca z top managementem;
  • Tworzenie oraz zarządzanie polityką treasury;
  • Wdrożenie cash poolingu oraz zarządzanie procesem;
  • Zarządzanie ryzykiem finansowym i kursowym;
  • Monitorowanie oraz analiza kontraktów z bankami oraz innymi instytucjami finansowymi;
  • Definiowanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcji treasury;
  • Bliska współpraca z działem podatkowym;
  • Uczestnictwo w licznych projektach mających na celu usprawnianie procesów.
Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie w podobnej roli w międzynarodowej organizacji;
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub jakiegoś kolejnego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemu SAP;
  • Umiejętność zarządzania projektami, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Umiejętności
SAP
Kierownik
SAP
Kierownik
SAP