Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2020-02-25
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
Data aktualizacji: 2020-02-25

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Zespół Structured Debt and Capital Advisory uczestniczy w największych w Polsce transakcjach związanych z pozyskiwaniem finansowania (na projekty inwestycyjne, rozwój organiczny, przejęcia itd.) oraz restrukturyzacją przedsiębiorstw i ich finansowania (refinansowanie, zmiana warunków finansowania, restrukturyzacje pozasądowe, sądowe i upadłości). Zespół realizuje również projekty związane ze sprzedażą lub sekurytyzacją portfeli wierzytelności.

Osoba na stanowisku Starszego Konsultanta będzie aktywnie angażowana w procesy transakcyjne - tworzenie wszelkich materiałów niezbędnych z perspektywy realizacji transakcji.
.

Starszy Konsultant w zespole Structured Debt and Capital Advisory

Profil kandydata:

 • Wykształcenie wyższe
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • Minimum 3-4 lata doświadczenia zawodowego w finansach, bankowości inwestycyjnej, bankowości komercyjnej lub doradztwie finansowym (doradztwo transakcyjne, modelowanie, restrukturyzacje)
 • Mile widziane doświadczenie w projektach transakcyjnych (pozyskiwanie i restrukturyzacja finansowania, M&A, IPO/SPO, PE)
 • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, szeroka wiedza z obszaru finansów, rynków kapitałowych, znajomość zasad rachunkowości
 • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoki poziom zaangażowania

Nasza oferta: 

 • Możliwość uczestnictwa i kształtowania największych, najciekawszych i najbardziej skomplikowanych transakcji na rynkach finansowych 
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym możliwość szybkiego i świadomego rozwoju w firmie
 • Możliwość pracy dla klientów zarówno w Polsce, jak i innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej
 • Duża ekspozycja na klienta, współpraca z partnerami na wysokim szczeblu kadrowym po stronie klienta
 • Prestiżowy, dynamicznie rosnący i dający perspektywy rozwoju zespół
 • Szansa na rozwój sieci kontaktów zawodowych po stronie biznesu oraz doradztwa
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.