Michael Page
Data aktualizacji: 2019-04-24
Key Account Manager (m/f)
Nr ref. 31221_MP_PL
dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

31221_MP_PL

Dla naszego klienta, jednego z wiodących producentów bitumicznych elementów wygłuszeniowych dla przemysłu AGD, poszukujemy kandydata na stanowisko Key Account Manager.
Oferujemy
- atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym premie, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, - formę zatrudnienia - kontrakt menadżerski, - half Home Office, - prywatną opiekę medyczną, - ciekawe i ambitne projekty, - pracę w międzynarodowym zespole.
Opis stanowiska
- rozbudowa i utrzymanie sieci biznesowych( rozwój relacji biznesowych) z OEM w branży AGD, - odpowiedzialność za sprzedaż i wyniki zgodnie z ustalonymi celami, - bieżąca analiza i monitorowanie odchyleń od FC sprzedaży oraz podejmowanie i monitorowanie działań naprawczych, - opracowanie i utrzymywanie strategii sprzedaży związanych z klientami, produktami i projektami firmy, - przygotowanie i prowadzenie negocjacji cenowych zgodnie z ustaleniami i specyfikacją, - pozyskiwanie danych związanych z projektem i specyfikacją klienta, - wdrożenie średnioterminowego planowania we współpracy z kierownikiem sprzedaży AGD, - opracowanie analizy runku (gromadzenie danych o dotyczących konkurencji, pozyskiwanie danych dotyczących sprzedaży, pozyskiwanie informacji w oparciu o wymagania/ trendy, nowe przepisy). - przygotowanie i podejmowanie decyzji dotyczących tematów i projektów istotnych dla klienta, - regularne raportowanie wszelkich kwestii handlowych (sprzedaż, zysk, planowanie itp.) w zakresie zadań związanych ze sprzedażą, - ciągłe raportowanie rentowności projektów, - tworzenie kalkulacji koszów produktu, - odpowiedzialność za terminy, koszty i przychody dla obszaru swoich klientów lub projektów, - zapewnienie wsparcia i opieki klienta w zakresie zakupów, badań, rozwoju oraz produkcji, - zapewnienie współpracy między klientem a centrum akustycznym, zarządzaniem ryzykiem, technicznym doradztwem, zarządzaniem sprzedażą - wdrażanie nowych technologii we współpracy z klientami, ośrodkiem R&D oraz centrum akustycznym.
Profil kandydata
- min. 4 -letnie doświadczenie w branży AGD lub podobnej (obszar klejenia, uszczelnień) - wykształcenie wyższe techniczne lub podobne, - dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, - dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (mile widziana), - odpowiedzialność, - wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w tym zakresie, - umiejętność analitycznego myślenia, - komunikatywność, - asertywność, - bardzo dobra organizacja pracy, - prawo jazy kategorii B, - gotowość do podróży służbowych (30 % -50% czasu).

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik