Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-01
mazowieckie
BPO/SSC

Specjalista ds. Lean Management (m/f) - branża FMCG

mazowieckie31482_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG. Organizacja należy do międzynarodowej grupy w skład której wchodzi kilkadziesiąt fabryk na świecie, a 5 w Polsce. Zakład zlokalizowany jest w południowej części województwa Mazowieckiego, 50 km na południe od Warszawy.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji, dającej możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość współpracy z międzynarodowym zespołem ekspertów w obszarze Lean Management
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za inicjowanie, organizowanie, koordynowanie oraz wspieranie działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych oraz logistycznych w zakładzie
  • Odpowiedzialność za prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy oraz rozwój kultury ciągłego doskonalenia w fabryce
  • Prowadzenie projektów mających na celu eliminację strat, redukcję kosztów oraz zwiększanie wydajności procesów, wg. metodologii Lean Management
  • Inicjowanie oraz promowanie wymiany dobrych praktyk między fabrykami w Polsce i na świecie
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Przygotowywanie oraz analizowanie raportów TPM zgodnie z obowiązującymi standardami
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku zdobyte w środowisku produkcyjnym
  • Teoretyczna oraz praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (np. WCOM, TPM, Kaizen, 6 Sigma)
  • Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu/uczestniczeniu w projektach związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych
  • Umiejętność zarządzania procesami, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista