Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-23
Head of Content (e-commerce)
Nr ref. 31530_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski

Warszawa31530_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w sektorze e-commerce i będąca liderem w swojej kategorii - home & living.
Oferujemy
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po trzech miesiącach okresu próbnego)
  • Możliwość realnego wpływu na biznes
  • Dodatki socjalne (pakiet medyczny, pakiet multisport)
  • Praca w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole
Opis stanowiska
  • Budowanie i zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za tworzenie oprawy tekstowej i wizualnej do kampanii sprzedażowych pojawiających się na stronie online
  • Współtworzenie codziennych newsletterów
  • Prowadzenie i zarządzanie projektami związanymi z szeroko rozumianym contentem online
  • Kreowanie, wyznaczenie kierunku i kontrola jakości contentu pojawiającego się na stronie sklepu online
Profil kandydata
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego jako Content Manager w e-commerce
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, zadaniami i procesami
  • Kreatywność i wysokie poczucie estetyki
  • Umiejętność komercyjnego spojrzenia na rolę contentu
  • Język angielski na poziome zaawansowanym

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski
Dyrektor
Języki
angielski
Dyrektor
Języki
angielski