Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-06
Łódź, łódzkie
IT, BPO/SSC

Inżynier optymalizacji procesów

Łódź30647_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowy producent z branży metalowej.
Oferujemy
Nasz klient oferuje:
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej i nowoczesnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny - opieka medyczna, karta benefit i inne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
Opis stanowiska
  • Standaryzowanie procesów przygotowania danych produkcyjnych
  • Analiza danych produkcyjnych
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych i technologicznych
  • Optymalizowanie procesów zgodnie z Lean Management
  • Monitorowanie wskaźników produkcyjnych
  • Współpraca z działem BHP, badanie efektywności pracy
  • Bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Zakładu
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy na stanowiskach produkcyjnych
  • Aktywna współpraca z innymi działami w firmie
Profil kandydata
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość branży metalu/montażu/spawania
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Zmysł analityczny, otwartość i komunikatywność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista