Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-15
Główna/y Księgowa/y
Nr ref. 31564_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa31564_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki produkcyjnej, pochodzącej z krajów niemieckojęzycznych, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej/ego Księgowej/ego do siedziby mieszczącej lekko poza Warszawą - północny kierunek.
Oferujemy
Nasz Klient oferuje prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Opis stanowiska
* Samodzielne kierowanie wszystkimi procesami występującymi w księgowości, a także koordynacja naliczania płac, * Tworzenie polityki rachunkowości i zgodne jej odzwierciedlenie w księgach rachunkowych, * Przygotowanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych VAT, CIT, * Przygotowanie raportów dla instytucji zewnętrznych: GUS, NBP, * Sporządzanie miesięcznych oraz kwartalnych raportów dla różnych obszarów, * Analiza kosztów i odchyleń oraz planowanie płynności finansowej, * Przedstawianie celów, zaleceń dla innych kierowników działów, * Analiza najważniejszych wskaźników finansowych Spółki będących fundamentem decyzyjnym dla Zarząd, * Stały dalszy rozwój systemu raportów oraz rachunkowości, * Kierowanie niewielkim zespołem,
Profil kandydata
* Wykształcenie kierunkowe - ekonomia, finanse, rachunkowość bądź pokrewne, * Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku: samodzielna księgowa, główna księgowa, kierownik księgowości, * Mile widziana znajomość zagadnień produkcyjnych * Bardzo dobrej znajomości ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych, umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych i rozliczeń podatkowych, praktyczna znajomość rozwiązań kontrolingowych, * Bardzo dobrej znajomości programu Excel oraz programów klasy ERP, * Umiejętności analityczne i logicznego myślenia, * Umiejętność kierowania zasobami ludzkimi oraz działania ukierunkowane na sukces, * Wysoki stopień niezawodności oraz sumienne podchodzenie do swoich obowiązków, * Znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym, * Mile widziana znajomość języka angielskiego,

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista