Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-18
Samodzielna Księgowa (M/K)
Nr ref. 31643_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa31643_MP_PL
Naszym Klientem jest wiodąca firma doradcza, z siedzibą w centralnej części Warszawy (blisko metra).
Oferujemy
  • Praca na pełen etat (9:00-17:00), w rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny a następnie czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szansa na rozwój w kierunku Głównej Księgowej z zespołem
Opis stanowiska
  • Samodzielne prowadzenie ksiąg spółek
  • Odpowiedzialność za proces cyklicznych zamknięć
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych rocznych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz JPK
  • Przygotowywanie deklaracji dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z audytorami oraz Urzędem Skarbowym
  • Księgowanie wszelkiego rodzaju dokumentów finansowych (mała ilość)
  • Obsługa płacowa kilku pracowników
Profil kandydata
  • Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości firmy (wraz z podatkami)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie w firmie usługowej / doradczej
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie Symfonia
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista