Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-06
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC, Analiza

Kontroler ds. Raportowania (Business Intelligence)

Warszawa31955_MP_PL

Kandydat rozpocznie pracę w spółce o rozpoznawalnej marce i będzie członkiem projektu odpowiedzialnego za rozwój narzędzi Business Intelligence.
Oferujemy
  • Pomoc w zdobyciu certyfikatów: CIMA/ACCA
  • Multisport
  • Opieka medyczna
  • Fundusz emerytalny
  • Wczasy pod gruszą
Opis stanowiska
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Optymalizacja raportowania w zakresie planowania i konsolidacji
  • Współpraca z Business Process Owner we wdrażaniu nowych rozwiązań kontrolingowych
  • Rozwój narzędzi kontrolingu finansowego
  • Usprawnianie procesów i mapowanie procesów w SAP BPC
  • Zaangażowanie w projekty IT mające na celu rozwój narzędzi i systemów
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (finanse, informatyka, ekonometria)
  • Płynna komunikacja w języku angielskim
  • Mile widziane doświadczenie w rozwijaniu systemów kontrolingowych
  • Bardzo dobra znajomość Excel, w tym programowanie VBA
  • Znajomość SAP BW (BEx Analyzer), SAP BW/IP
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na SAP HANA
  • Umiejętności programowania w dowolnym języku
  • Wiedza na temat hurtowni danych
  • Analityczne podejście do danych finansowych

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista