Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-22
Polska
BPO/SSC

Production Director / Plant Manager - Global FMCG Brand

Polska32122_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowy producent żywności, który w Polsce posiada 2 fabryki. Firma jest liderem w swojej kategorii produktowej, rokrocznie zwiększając udział rynkowy. Organizacja wielokrotnie zajmowała czołowe miejsca na liście najlepszych pracodawców w Wielkopolsce.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (auto, laptop, prywatna opieka medyczna itp.)
  • Duże możliwości rozwoju oraz realny wpływ na kształtowanie strategii biznesowej firmy
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań zawodowych
Opis stanowiska
  • Koordynowanie i nadzorowanie bieżącej produkcji w zakładzie
  • Zapewnienie właściwej jakości i bezpieczeństwa żywnościowego produkowanych wyrobów
  • Współuczestniczenie w przygotowaniu budżetu kosztowego zakładu oraz nadzór nad jego realizacją
  • Zarządzanie 200 osobowym zespołem pracowników oraz dbanie o rozwój zawodowy kadry pośredniej
  • Inicjowanie działań zmierzających do osiągnięcia konkurencyjnego poziomu technicznego i technologicznego
  • Inicjowanie, realizowanie i nadzorowanie działań zgodnych ze strategią w obszarze środowiska naturalnego oraz współpracy ze społecznością lokalną
  • Rozwój programów optymalizacyjnych w oparciu o metodologię lean management
  • Zapewnienie oraz nadzorowanie bezpieczeństwa i higieny pracy
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 6 lat doświadczenia menadżerskiego w zarządzaniu produkcją w sektorze spożywczym - warunek konieczny
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość metod, narzędzi i trendów nowoczesnego zarządzania produkcją (5S, Lean, Kaizen, Six Sigma)
  • Leadership - poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu oraz rozwijaniu zespołów (powyżej 100 osób)
  • Komunikatywność, otwartość, asertywność oraz zorientowanie na wyniki
  • Wiedza biznesowa umożliwiająca operacyjne zarządzanie produkcją
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów jakości (ISO)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor
Dyrektor