Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-31
Dyrektor Finansowy (K/M)
Nr ref. 32153_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Wrocław32153_MP_PL

Globalna firma produkcyjno-handlowa z centralą we Wrocławiu będąca w fazie corocznego wzrostu i dalszego rozwoju. Poszukujemy osoby gotowej na relokację do Turcji gdzie mieści się jeden z zakładów produkcyjnych klienta.
Oferujemy
Nasz klient oferuje unikalną możliwość zbodycia doświadczenia na strategicznej pozycji w jednej z zagranicznych rozwijających się spółek. Rola zapewnia również konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
Opis stanowiska
  • Zarządzanie cash flow oraz planowanie stopnia zaangażowania kapitału obrotowego poprzez: windykację należności, planowanie wpływów w celu zabezpieczenia wydatków czy rozliczenia kompensacyjne;
  • Ocena ryzyka finansowego oraz zapewnianie dofinansowania inwestycji (m.in. środki własne, leasing, kredyty) oraz odpowiedzialność za rozliczenia dofinansowań przed instytucjami kontrolnymi;
  • Wspieranie kalkulacji kosztów wytworzenia oraz zapewnianie informacji do kalkulacji cen sprzedaży, bliska współpraca z biznesem;
  • Budżetowanie oraz odpowiedzialność za realizację budżetu;
  • Raportowanie w ujęciu miesięcznym, kwartalnym oraz rocznym; kontrola kosztów działalności;
  • Ekspozycja na działalność komercyjna przedsiębiorstwa: przygotowywanie narzędzi handlowych, raportów sprzedaży czy raportów rentowności sprzedaży;
  • Bliska współpraca z prawnikami;
  • Proponowanie optymalizacji podatkowych;
  • Reprezentowanie firmy w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, nadzór nad kontrolami prowadzonymi przez instytucje zewnętrzne;
  • Zarządzanie podległym zespołem, dbanie o jego rozwój, organizowanie pracy.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie w podobnej roli oraz zarządzaniu finansami i/lub kontrolingiem finansowym przedsiębiorstwa - minimum 3 lata;
  • Mile widziane uprawnienia biegłego rewidenta lub ACCA;
  • Znajomość przepisów m.in. prawa bilansowego, podatkowego, dewizowego oraz zasad rachunkowości;
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w kształtowaniu i realizacji strategii finansowej spółki;
  • Wiedza z zakresu zarządzania aktywami;
  • Znajomość systemów klasy ERP;
  • Umiejętności przywódcze, sukcesy w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Gotowość do stałej pracy w Turcji.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor