Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-22
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Warszawa32230_MP_PL

Naszym klientem jest jedna z największych firm deweloperskich.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rodzinna atmosfera
  • Nowoczesne biuro
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek deweloperskich:
  • Księgowanie wszelkich operacji gospodarczych zgodnie z UoR
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek od nieruchomości)
  • Ewidencja czynnych i biernych RMK, środków trwałych oraz WNiP
  • Przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wciągów
  • Raportowanie do GUS i NBP
  • Kontrola rozrachunków i uzgadnianie sald
  • Współpraca z audytem oraz kontrolami skarbowymi
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość / Ekonomia
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w (preferowanie spółce deweloperskiej)
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • Zaangażowanie, samodzielność oraz wysoki poziom odpowiedzialności

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista