Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-28
Kierownik Zmiany
Nr ref. 32220_MP_PL
Kluczbork, opolskie
BPO/SSC

Kluczbork32220_MP_PL

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta armatury poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zmiany. Osoba na tym stanowisku będzie raportował bezpośrednio do Kierownika produkcji. Rekrutacja jest związana z rozwojem zakładu produkcyjnego mieszczącego się w okolicy Kluczborka.
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach technologicznych,
  • Pracę w rozwijającym się zespole specjalistów,
  • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
Opis stanowiska
  • Zarządzanie podległymi pracownikami na linii produkcyjnej
  • Planowanie i realizacja planów produkcji zgodnie z określonymi wymogami jakościowymi,
  • Nadzór nad parkiem maszynowym oraz innymi potrzebami w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
  • Optymalizacja jakości, wydajności pracy oraz umiejętności podległych pracowników,
  • Nadzór nad wykorzystaniem czasu pracy, przestrzeganiem ustalonych zasad pracy oraz metod pracy,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Utrzymania Ruchu oraz Działem Technologicznym w celu zapewnienia ciągłości
  • Produkcji oraz dobrego stanu technicznego parku maszynowego,
  • Tworzenie raportów dotyczących wykonanych zadań,
Profil kandydata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Praktyczna znajomość metodologii LEAN,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,
  • Znajomość procesów szlifiersko-polerskich będzie dodatkowym atutem,

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik