Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-08
Kierownik Kontrolingu
Nr ref. 32195_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2019-02-08 Aplikuj

Warszawa32195_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno-usługowa - największy podmiot w swoim sektorze działalności.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Rodzinna i przyjazna atmosfera pracy
  • Długofalowe zatrudnienie w bardzo stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Realny wpływ na funkcjonowanie biznesu
  • Bardzo duża swoboda działania oraz wprowadzania zmian i optymalizacji
Opis stanowiska
  • Stworzenie systemu raportowania finansowego i operacyjnego dla poszczególnych produktów, grup produktowych oraz dywizji
  • Zarządzanie zespołem kilku specjalistów, bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Finansowego
  • Odpowiedzialność za przeprowadzenie procesu budżetowania w podległych zakładach produkcyjnych oraz prognozowanie
  • Analiza wyników operacyjnych jednostek w odniesieniu do planu oraz przygotowanie rekomendacji dalszych działań
  • Raportowanie kluczowych wskaźników efektywności oraz sporządzanie analiz zarządczych
  • Analiza wydajność procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym, gospodarki odpadami, surowcami oraz półproduktami
  • Udział we wdrożeniu modułu produkcyjnego w nowym systemie klasy ERP
  • Wprowadzanie systemu kontroli wewnętrznej dla przynależnego obszaru
  • Kalkulacja opłacalności inwestycji np. możliwości rozbudowy zakładu
  • Przeprowadzanie technicznego zamknięcia miesiąca, wyliczanie rezerw, kontrola poprawności księgowań
  • Wsparcie spółki w procesach optymalizujących koszty oraz efektywność
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse / Ekonomia / Zarządzanie)
  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu w międzynarodowej firmie
  • Praktyczna znajomość funkcjonowania spółki produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość MS Excel oraz doświadczenie w pracy w systemami klasy ERP
  • Otwartość na zmiany oraz chęć ich implementacji
  • Duży poziom samodzielności, biznesowe podejście, kreatywne myślenie
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność ustalania priorytetów

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców